full screen background image
Biuro obsługi klienta Hetmańska 27/1, 60-251 Poznań
tel. +48 61 866 11 21
fax +48 61 862 64 91
email: biuro@konimpex-invest.pl

Lokalizacja

Poczuj nowoczesność i wygodę

Zapraszamy Cię na urzekający poznański Grunwald, który w ostatnich latach został poddany sprawnemu procesowi gruntownej modernizacji oraz unowocześnienia. Z okazji odbywających się także w Poznaniu Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012, przebudowany został Stadion Miejski, dziś INEA Stadion. Co za tym idzie, okoliczna infrastruktura, a przede wszystkim drogi dojazdowe oraz sieć komunikacji miejskiej przeszła niezwykle pozytywną metamorfozę. Dziś ta część miasta jest najlepiej skomunikowaną dzielnicą Poznania, co w znacznym stopniu ułatwia jej mieszkańcom codzienne życie.

Zamieszkaj przy KAMIENNOGÓRSKIEJ 5, 450 metrów od nowoczesnego przystanku tramwajowego, z którego bezpośrednio dojedziesz w kluczowe miejsca miasta, w tym na piękny Stary Rynek, nowy dworzec kolejowy i autobusowy czy atrakcyjne galerie handlowe. Poruszając się samochodem w zasięgu ręki masz międzynarodowy port lotniczy Poznań–Ławica oraz drogę wylotową na autostradę A2, co także ma swoją wartość.

Najbliższa okolica KAMIENNOGÓRSKIEJ 5 to dla Ciebie także łatwy i szybki dostęp do szeregu żłobków, przedszkoli, szkół podstawowych oraz gimnazjum. Dla tych, którzy aktywnie troszczą się o przyszłość swoich najbliższych i pragną zapewnić im najlepszą edukację, ta lokalizacja jest strzałem w dziesiątkę. Wybierając KAMIENNOGÓRSKĄ 5 wybierasz komfort i wygodę.

Czarująca i relaksująca natura w Twoim sąsiedztwie.

Zaledwie kilka minut pieszo od Twojego nowego domu przy KAMIENNOGÓRSKIEJ 5 znajduje się wyjątkowe miejsce – Lasek Marceliński, jedno z najbardziej przyjaznych, malowniczych i ujmujących miejsc w całym Poznaniu.

Po wyczerpującym dniu pracy lub w weekend znajdziesz tu wraz z przyjaciółmi odprężenie i spokój na łonie natury - bez koniecznśoci wyjeżdżania poza miasto, co oznacza dla Ciebie także oszczędność pieniędzy oraz czasu.

W lasku na pragnących relaksu i wytchnienia czekają piękne ścieżki spacerowe, a miłośników sportu i aktywności fizycznej usatysfakcjonują szlaki rowerowe oraz specjalnie oznaczone szlaki konne. Tu zadbasz należycie o swoje zdrowie i kondycję, uprawiając bieganie, nordic walking czy jeździectwo.

Młodych rodziców wraz z maluchami zapraszamy na wesołe place zabaw oraz górkę saneczkową, która zimą dostarczy niezapomnianych wrażeń i wspomnień. W okresie wiosenno-letnim będziecie tu zaś spędzać miło czas organizując pikniki na świeżym powietrzu. To wszystko dla Ciebie dosłownie na wyciągnięcie ręki od KAMIENNOGÓRSKIEJ 5, Twojego nowego adresu.