full screen background image
Biuro obsługi klienta Hetmańska 27/1, 60-251 Poznań
tel. +48 61 866 11 21
fax +48 61 862 64 91
email: biuro@konimpex-invest.pl

Kamiennogórska 5

Czy ma znaczenie gdzie mieszkamy? TAK! I TO OGROMNE.

Dom to symbol trwałości, bezpieczeństwa i gościnności. Zależy nam na tym, abyś w swoich czterech kątach czuł się bezpiecznie i komfortowo, aby żyło Ci się wygodnie i praktycznie. Przede wszystkim pragniemy, abyś posiadał pewność, że Twoje mieszkanie to fachowo zaprojektowana, aczkolwiek niebanalnie i estetycznie wykończona przestrzeń, gwarantująca spokój, solidność oraz prestiż.

Znając zalety i korzyści płynące z mieszkania przy KAMIENNOGÓRSKIEJ 5, dajemy Państwu gwarancję, że jest to miejsce, o którym będziecie mówić z dumą, a także zadowoleniem i satysfakcją z dobrze podjętej decyzji.

Posiadamy co do tego pewność, ponieważ KAMIENNOGÓRSKA 5 to inwestycja zaprojektowana ze szczególną troską o wymagania jej przyszłych mieszkańców - osób czerpiących radość z kontaktu z naturą, a także ceniących sobie dostęp do wszystkich udogodnień dynamicznie rozwijającego się, pięknego i nowoczesnego miasta, jakim jest Poznań.

Zapraszamy Cię pod Twój nowy adres

Kamiennogórska 5 to inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Grunwald, w najbliższym sąsiedztwie malowniczego Lasku Marcelińskiego, z uroków którego przyjdzie Ci korzystać na co dzień. Budynek składa się z dziewięćdziesięciu siedmiu mieszkań wyposażonych w balkony, ogródki, komórki lokatorskie oraz miejsca parkingowe. Oto miejsce, które zapewni Ci wygodne życie w stylowym i funkcjonalnym otoczeniu.

Odkryj artystyczną stronę KAMIENNOGÓRSKIEJ 5

Abyś dobrze czuł się w swoim nowym domu zadbaliśmy o to, aby KAMIENNOGÓRSKA 5 poza praktycznym komfortem, dostarczała także niebanalnych wrażeń estetycznych. Stąd wyjątkowy design inwestycji, który nie pozwoli pomylić tego miejsca z żadnym innym.

Przypominający mozaikę, niepowtarzalny projekt elewacji KAMIENNOGÓRSKIEJ 5 został zainspirowany twórczością takich wybitnych artystów jak Pablo Picasso czy polski malarz Eugeniusz Gerlach. Nieregularne motywy zdobiące KAMIENNOGÓRSKĄ 5 nawiązują do niesymetrycznych kształtów występujących w naturze i odpowiadają strukturze gałęzi czy wzorom jakie układa płynąca w strumieniu woda.

Nad koncepcją i projektem architektonicznym KAMIENNOGÓRSKIEJ 5 pracował zespół ekspertów, który za cel postawił sobie stworzenie przyjaznego i wygodnego kompleksu, posiadającego jednocześnie unikatowy, finezyjny i artystyczny charakter.