full screen background image
Biuro obsługi klienta Hetmańska 27/1, 60-251 Poznań
tel. +48 61 866 11 21
fax +48 61 862 64 91
email: biuro@konimpex-invest.pl

Twój komfort przede wszystkim

Poznaj KAMIENNOGÓRSKĄ 5 – inwestycję stworzoną z dbałością o Twój komfort. Ponieważ zależy nam na Twojej wygodzie, duży nacisk położyliśmy na jakości zastosowanych rozwiązań, ich użyteczność, trwałość, innowacyjność, a także niepowtarzalny design, pozwalający poczuć wyjątkowy charakter Twojego nowego lokum.

Wybieram swoje nowe lokum

Kamiennogórska 5 to nowoczesny i funkcjonalny budynek złożony z 97 mieszkań. Każde z nich posiada urok oraz niezaprzeczalne zalety, jakże ważne w życiu codziennym. Przygotowaliśmy mieszkania o różnorodnym metrażu, od 31 do 117 m2, tak abyś znalazł właśnie to, które idealnie odpowiada Twoim indywidualnym wymaganiom i potrzebom.

Projektując i planując całą inwestycję skupiliśmy się na tym, aby przy Kamiennogórskiej 5 mieszkało Ci się wygodnie, komfortowo i spokojnie. Ta myśl przyświecała naszym działaniom na każdym etapie prac.

Wszystkie lokale Kamiennogórskiej 5 wyposażone są w balkony, a cztery apartamenty także w przestronne tarasy. Dla Twojego komfortu i wygody przygotowaliœmy 44 komórki lokatorskie oraz 102 miejsca parkingowe w hali garażowej. Dodatkowo mieszkania parterowe posiadają ogródki.